OCHRONA PRZED PTAKAMI

DEAWIONIZACJA


Systemem zabezpieczenia przed ptakami są repelenty, środki chemiczne i fizyczne działające odstraszająco, które montujemy wszędzie tam, gdzie obecność ptaków jest niepożądana.

Najważniejsze ptasie szkodniki środowisk miejskich:


gołąb domowy (Columbia livia) – z ich ciała bardzo łatwo wypadają pióra, co może być formą obrony przed drapieżnikami, bowiem wiele ataków na te ptaki kończy się dla napastnika pyskiem pełnym pierza i ucieczką ofiary;

ochrona przed ptakiem wróbel

Wróbel (Passer domesticus) – są to ptaki bardzo ciekawskie i towarzyskie, w Holandii do hali, w której setka ludzi biła rekord Guinessa w układaniu klocków domino, wleciał wróbel i potrącił jeden z nich, psując całą, wielomiesięczną pracę;

szpak (Sturmus vulgaris) – większość ptaków potrafi naśladować niemal każdy dźwięk, zaobserwowano, że szpaki nauczyły się naśladować wysoki, dwutonowy dźwięk samochodowych alarmów;

ochrona przed ptakiem - szpak

Metody zabezpieczenia przed ptakami:

  • siatki przeciw ptakom
  • taśmy ostrzegawcze
  • bariera żelowa
  • balony
  • makiety
  • kolce przeciw ptakom
  • odstraszacz dźwiękowy

Dlaczego deawionizacja?

Ptasie odchody, oprócz niskiej estetyki, stanowią zagrożenie dla karoserii aut i elewacji budynków z powodu kwaśnego odczynu. Ptaki mogą być bardzo hałaśliwe, niszczyć roślinność miejską lub przenosić patogeny chorobotwórcze.

Patogeny pochodzące od ptaków roznoszą się drogą powietrzną, pokarmową przez bezpośredni kontakt z ptakami lub krwiopijnymi owadami - komarami lub kleszczami. Niektóre grzyby i bakterie patogenne mogą rozwijać się w ptasich odchodach, co sprawia że gniazda stanowią ryzyko dla zdrowia publicznego w pobliżu skupisk ptaków i dużych kolonii lęgowych na obszarach miejskich i podmiejskich.

Oferta ochrony i zabezpieczenia przed ptakami

Wykonujemy montaż profesjonalnych zabezpieczeń przed ptakami. Nasze usługi świadczymy dla firm, instytucji publicznych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli kamienic, firm konserwatorskich, kościołów, a także dla osób prywatnych oraz wszystkich osób zainteresowanych.

Instalujemy kolce przeciw ptakom, systemy obrotowych drutów, siatki, odstraszacze wizualne i elektroniczne - w tym ultradźwiękowe. Zabezpieczenia montujemy tradycyjnymi metodami, jak również przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Zabezpieczenia przeciw ptakom montujemy na: parapetach, gzymsach, rynnach, masztach radiowych, reklamach, pomnikach i rzeźbach, balkonach i w loggiach oraz w wielu innych miejscach.

Ochrona przed ptakami - deawionizacja w całej Polsce

Pracujemy w całej Polsce. Deawionizację (ochrona przed ptakami) prowadzimy m.in. w: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Legnica, Lubsko, Siedlce, Lublin, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Płock, Płońsk, Olsztyn, Rzeszów, Katowice, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Kielce, Częstochowa, Gliwice, Radom, Bielsko-Biała, Opole.

Tagi: deawionizacja Warszawa, ochrona przed ptakami Warszawa, zabezpieczenia przed ptakami Warszawa.


Dlaczego my?

Jesteśmy ekspertem w branży usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ochrona przed ptakami - deawionizacja), eco Pest Control - ochrona przed szkodnikami. Od 1981 roku utrzymujemy pozycję lidera na rynku, specjalizując się we wszystkim co dotyczy szkodników i ochrony przed nimi. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy.

Podejmujemy  działania  zarówno  prewencyjne,  polegające na zabezpieczeniu obiektów przed inwazją szkodników i monitorowaniu ich obecności, jak również czynności interwencyjne takie jak dezynfekcja, dezynsekcja lub deratyzacja.

W ciągu ponad 35 lat działalności przekonaliśmy się, że zapobieganie jest tańszą i bezpieczniejszą metodą niż zwalczanie. Dlatego też nasze usługi oferujemy zarówno tym, którzy już mają problemy ze szkodnikami, jak
i tym, którzy tych problemów mieć nie chcą. 

Działamy na terenie całego kraju. Jako prekursor wdrożyliśmy profesjonalny system ochrony przed szkodnikami w wielu znanych firmach w Polsce i za granicą. 

 

 


Zapewniamy:

 → pełen profesjonalizm

→ stosowanie najlepszych środków

→ trwałe rozwiązanie problemu

→ indywidualne podejście do każdego klienta

→ konkurencyjną cenę usług

→ szkolenia dla pracowników branży spożywczej


Nasz serwis interwencyjny dojeżdża

do klienta w ciągu 24 godzin na obszarze całego kraju. 


Gwarancja: 

Gwarantujemy, że podczas wykonywania zabiegów, żadna powierzchnia poddana działaniu środków nie zostanie zniszczona,
a stosowane preparaty nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników. Posiadamy polisę ubezpieczeniową wartości 500 000 PLN.

Wykonując usługi pamiętamy o środowisku, dlatego też
z najwyższą ostrożnością stosujemy pestycydy. Używamy feromony, detektory szkodników, inhibitory rozmnażania, bariery fizyczne oraz dbamy o higienę i odpowiednie warunki sanitarne budynków, aby wyeliminować każdą zaistniałą plagę szkodników.


Kontakt

Dalmyt Sp. z o.o. 
ul. 1 Sierpnia 40/45
Warszawa 02-134
NIP: 522-27-61-535

tel. (22) 55 007 55

kom. 600 333 704

E-mail: dalmyt@dalmyt.com.pl

 

NAPISZ DO NAS