ZAMGŁAWIANIE ULV


Zamgławianie ULV to skuteczna metoda dezynsekcji, której przewagą nad tradycyjnym opryskiem jest możliwości wytworzenia kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora zimnej mgły. Kropelki będące mieszaniną substancji trującej oraz wody w odpowiednich proporcjach, są lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. Mgła wytwarzana przez generator ULV (ultra low volume, co oznacza zamgławianie przy użyciu minimalnych ilości substancji biobójczych) jest w stanie dotrzeć do absolutnie każdej szczeliny i uśmiercić ukryte w niej szkodniki. Efekt taki jest nie do osiągnięcia w tradycyjnych opryskach


Zamgławiacz ULV

Zamgławiacz to innowacyjne urządzenie stosowane do wykonywania nowoczesnych dezynsekcji i dezynfekcji., który wytwarza cząstki o wielkości zapewniającej najwyższą skuteczność zabiegów: mieszanka preparatu biobójczego i wody dociera w każde, nawet najbardziej niedostępne miejsce. Preparat jest wypuszczany z urządzenia pod dużym ciśnieniem, na sporą odległość, dzięki czemu dobrze się rozchodzi.

Dzięki użyciu zamgławiacza ULV czas dezynfekcji jest dużo krótszy w porównaniu z tradycyjnym opryskiwaniem oraz umożliwia obniżenie ilości używanych środków do dezynsekcji.

Ozonowanie pomieszczeń

Dezynsekcja metodą zamgławiania ULV

ULV jest skrótem od Ultra Low Volume czyli Bardzo Mała Objętość. Odnosi się to do rozmiaru cząsteczki cieczy wytwarzanej przez urządzenie. Metodę zamgławiania ULV stosuje się głównie w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych. Rozbicie cieczy na tak drobne cząsteczki pozwala jej swobodnie i długo unosić się w powietrzu. Dzięki temu dokładniej penetruje i dociera w miejsca gdzie tradycyjny oprysk nie byłby w stanie.

Najczęstsze zastosowania zamgławiania ULV

 • zwalczanie szkodników domowych: pluskiew, moli, pcheł, prusaków, karaluchów, wszy, rybików cukrowych,
 • zwalczanie szkodników na zewnątrz domu, na otwartej przestrzeni: komarów, much, meszek, mrówek,
 • usuwanie szkodników i dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych (obory, chlewy, magazyny, silosy),
 • zabiegi w trudniej dostępnych miejscach, np. piwnicach – sprawdza się w blokach, gdzie może być problem z przekonaniem wszystkich lokatorów do otworzenia boksów. Klasyczny oprysk wykonywany jest tylko na korytarzu, lecz zwalczane insekty (np. pchły) mogą przetrwać w niedostępnych zakamarkach. Zamgławianie ULV powoduje rozproszenie mgły zabójczej dla insektów nawet w zamkniętych boksach i likwiduje problem szkodników,
 • likwidacja przykrych zapachów,
 • zwalczanie grzybów i pleśni.

Zalety zamgławiania ULV

 • umożliwia rozprowadzenie trucizny po całym pomieszczeniu, włącznie z największymi szczelinami i zakamarkami, dzięki czemu zabieg dezynsekcji jest skuteczny;
 • zmniejsza ilość wody i preparatu biobójczego koniecznych do przeprowadzenia efektywnego zabiegu dezynsekcji;
 • krótszy czas potrzebny na wykonanie zabiegu – względem tradycyjnego oprysku (nawet do 90%!);
 • wyższa skuteczność wobec tradycyjnego oprysku;
 • brak zamoczenia dezynsekowanych powierzchni.

Od czego zależy skuteczność zamgławiania ULV?

Skuteczność zamgławiania ULV uzależniona jest przede wszystkim od ilości i rodzaju środków, które zostały użyte podczas zamgławiania. Często w celu zwalczania owadów zamgławianie ULV powtarzane jest kilkukrotnie za każdym razem z użyciem innej substancji zwalczającej owady. Zamgławianie ULV skutecznie i efektywnie zwalcza różne gatunki owadów. Zamgławianie ULV to doskonała metoda na pluskwy, sposób na mole, sposób na pchły, sposób na wszy, sposób na prusaki, metoda zwalczania karaluchów, metoda zwalczania rybików cukrowych, metoda zwalczania  pluskiew, sposób na mole, sposób na pchły, sposób na prusaki, sposób na karaluchy i  sposób  na wszy.

Inne zastosowania zamgławiania ULV

Obok dezynsekcji zamgławianie ULV to również skuteczna metoda deodoryzacji czyli zwalczania przykrych zapachów oraz skuteczna metoda zwalczania grzybów i skuteczna metoda zwalczania pleśni.

Skuteczność i efektywność zamgławiania ULV sprawia, że jest to metoda bardzo popularna i często stosowana metoda zwalczania owadów. Oczywiście nie zawsze będzie to metoda najwłaściwsza. Dlatego właśnie wybór metody zwalczania szkodników najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej firmie DDD, która dzięki posiadanej przez jej pracowników wiedzy i doświadczeniu wybierze najlepszą dla danej sytuacji metodę zapewniającą najwyższą skuteczność, efektywność i bezpieczeństwo.

Zamgławiania ULV w całej Polsce

Pracujemy w całej Polsce. Zamgławianie ULV prowadzimy m.in. w: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Legnica, Lubsko, Siedlce, Lublin, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Płock, Płońsk, Olsztyn, Rzeszów, Katowice, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Kielce, Częstochowa, Gliwice, Radom, Bielsko-Biała, Opole.


Dlaczego my?

Jesteśmy ekspertem w branży usług DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja), eco Pest Control - ochrona przed szkodnikami. Od 1981 roku utrzymujemy pozycję lidera na rynku, specjalizując się we wszystkim co dotyczy szkodników i ochrony przed nimi. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również firmy.

Podejmujemy  działania  zarówno  prewencyjne,  polegające na zabezpieczeniu obiektów przed inwazją szkodników i monitorowaniu ich obecności, jak również czynności interwencyjne takie jak dezynfekcja, dezynsekcja lub deratyzacja.

W ciągu ponad 35 lat działalności przekonaliśmy się, że zapobieganie jest tańszą i bezpieczniejszą metodą niż zwalczanie. Dlatego też nasze usługi oferujemy zarówno tym, którzy już mają problemy ze szkodnikami, jak
i tym, którzy tych problemów mieć nie chcą. 

Działamy na terenie całego kraju. Jako prekursor wdrożyliśmy profesjonalny system ochrony przed szkodnikami w wielu znanych firmach w Polsce i za granicą. 

 

 


Zapewniamy:

 → pełen profesjonalizm

→ stosowanie najlepszych środków

→ trwałe rozwiązanie problemu

→ indywidualne podejście do każdego klienta

→ konkurencyjną cenę usług

→ szkolenia dla pracowników branży spożywczej


Nasz serwis interwencyjny dojeżdża

do klienta w ciągu 24 godzin na obszarze całego kraju. 


Gwarancja: 

Gwarantujemy, że podczas wykonywania zabiegów, żadna powierzchnia poddana działaniu środków nie zostanie zniszczona,
a stosowane preparaty nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników. Posiadamy polisę ubezpieczeniową wartości 500 000 PLN.

Wykonując usługi pamiętamy o środowisku, dlatego też
z najwyższą ostrożnością stosujemy pestycydy. Używamy feromony, detektory szkodników, inhibitory rozmnażania, bariery fizyczne oraz dbamy o higienę i odpowiednie warunki sanitarne budynków, aby wyeliminować każdą zaistniałą plagę szkodników.


Kontakt

Dalmyt Sp. z o.o. 
ul. 1 Sierpnia 40/45
Warszawa 02-134
NIP: 522-27-61-535

tel. (22) 55 007 55

kom. 600 333 704

E-mail: dalmyt@dalmyt.com.pl

 

NAPISZ DO NAS